Dritare- Renzi ra. Kush e ka radhën?- Pj.3

Renzi ra. Kush e ka radhën? Ndërsa Bashkimi Europian po shpërbëhet, Shqipëria kërkon anëtarsimin në BE. Çfarë po ndodh me Europën që kemi ëndërruar? Në studio me të ftuar: Arben Malaj, rektor i Universitetit Luarasi; Fatos Tarifa, rektor i UNYT; Mentor Nazarko, analist; Edith Haxhi, ish zëvëndësministre e Jashtme dhe në lidhje me Skype nga Trieste, Hektor Leka.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*