Dritare- Të qëndrojmë së bashku për festa/ Pj.1

Këtë të hënë #DritaremeRudinen, mbylli sezonin dhe uroi festat e fudvitit në Qendrën Sociale, Kombinat. Histori njerëzore dhe fate të moshuarish që vuajnë vetminë më shumë se varfërinë, do ishin në qendër të këtij emisioni. Kryetari i Bashkisë së Tiranës dhe drejtoresha e Qendrës, Mimoza Agalliu ishin të ftuarit e Dritare. Por jo kryesorët. Protagonistë qenë vetë të moshuarit, e kësaj qendre.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*