Armina Mevlani në Paris, e dashuruar

January 31, 2017 0

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka vizituar së fundmi kryeqytetin e dashurisë, Parisin.  Si  gjthmonë  fashionistja e veshur me shumë stil, është treguar bujare me ndjekësit e saj  duke ndarë detaje nga udhëtimi. Ngjitur me

Çfarë llogariti keq Ilir Meta

January 31, 2017 2

Nga Dritan Hila Konferenca e sotme për shtyp e Ilir Metës ishte fundi i një fushate disa javore kundër aleatit të madh dhe ministrit të brendshëm. Të gjitha zhvillimet politike të fundit nuk kanë qenë

Foto/ Prishtina alarmohet nga dyshimet për bombë

January 31, 2017 0

Dy raste të njëpasnjëshme mbi dyshimin për mjete shpërthyese kanë alarmuar Prishtinën sot. Një çantë e dyshimtë afër shkollës “Elena Gjika”, dhe një taksi me targa të Beogradit, afër hotelit “Grand”, kanë që dy objektet

1 2 3 219