Foto/ Tyga nuk i heq dot duart nga të pasmet e Kylie Jenner

I dashuri i Kylie Jenner, Tyga, nuk mund t’i mbante dot duart larg të dashurës 19-vjeçare gjatë pushimeve të tyre romantike në Meksikë.

Çifti është fotografuar këtë të martë duke shfaqur afeksionin e tyre në publik në Punta Mita.

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike teksa reperi 27-vjeçar lahej në pishinë.

Kylie tregoi format e saj fantastike me një palë bikini të zeza me fill të bardhë të qëndisur dhe një varëse choker në qafë, të njëjtë me bikinit.

 

Mos humbsni oferten nga Spitali Continental,per cdo vizitë perfitoni deri ne 50% ulje. Kliko ketu per te marre Kuponin

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*