Djali po i propozonte për martesë, vajza: Boll u solle si k***

Një djalë në Britani kishte planifikuar një propozim për martesë për të dashurën e tij. Ata gjendeshin në automjet duke udhëtuar së bashku me foshnjën. Djali kishte vënë kamera në automjet si edhe kishte kompozuar një këngë hip­hop për të dashurën në fundin e së cilës do t’i propozonte asaj për martesë. Mirëpo vajzës nuk po i pëlqente aspak kënga. Ajo nuk e kishte idenë se ai do ta propozonte dhe në një moment i thotë: “Boll u solle si k***”. Në këtë çast ajo tenton të fikë radion. Për më tepër ndiqni videon.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*