Vajza bën seks me qenin, më pas zbulon…

“Një ngjarje e pabesueshme” përshkruhet nga mediat lokale, ajo që i ka ndodhur së fundmi një të reje italine në Torre Annunziata, komunë me rreth 42.700 banorë në Napoli.

28-vjeçarja ka bërë seks me qenin e saj, një dalmat 3-vjeçar. Në fund të raportit, vajza ka ndjerë dhembje të forta barku dhe ka telefonuar urgjencën mjekësore.

28-vjeçarja është transportuar në spital, ku mjekët kanë konstatuar se ajo kishte lëndime dhe çarje të mitrës, të shkaktuar nga marrëdhënia seksuale me kafshën. Më pas, vajza doli nga spitali dhe mjekët i dhanë një prognozë shërimi prej disa ditësh.

Të bësh seks me kafshët, është një fenomen që quhet “zoofili” dhe prek qindra persona në të gjithë botën.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*