Dritare- Epidemia gripale në Shqipëri/ Pj.1

I ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, në Vizion Plus, ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj foli për epideminë e gripit, mbylljen e shkollave, vaksinimin, vdekjet nga gripi, masat dhe shëndetësinë 2017. Ai tregoi për prejardhjen e vaksinës së gripit si dhe iu përgjigj akuzave të opozitës për shëndetësinë. Ministri iu ktheu përgjigje pyetjeve dhe shqetësimeve të shumë qytetarëve që i drejtuan live gjatë emisionit.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*