Foto/ Italiania mban premtimin pas referendumit, nis “pompa tour”

Ajo premtoi se do të ofronte seks oral për kë votonte kundër referendumit në Itali dhe duket se e ka mbajtur premtimin.

Aktorja pornografike Paola Saulino ka nisur turin e saj në Itali për të shpërblyer votuesit.

“Paksa e lodhur nga raundi i parë, por turi vazhdon”, shkruan ajo në Instagram.

Saulino ka publikuar edhe datat e ardhshme të turit që ajo e ka quajtur “pompa tour”.

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*