Foto/ Stjuardesat, yje në Instagram duke pozuar me bikini

Stjuardesat ajrore të mrekullueshme nga e gjithë bota kanë fituar mijëra fansa pasi kanë treguar jetesën e tyre dhe format e pabesueshme për mijëra ndjekësit e tyre në Instagram.

Duke përdorur hashtagun #cabincrewlife, stjuardesat e bukura janë fotografuar në disa prej distinacioneve më të mira botë, duke konkurruar në një farë mënyre me të famshmit.

Disa prej tyre kanë shkuar edhe më tej, duke bërë karriere edhe si modele apo prezantuese televizive pasi janë shfaqur në Instagram.

Biondja Victoria Tzuranova, e cila punon për Aeroflot, e përdor kohën e saj në mes fluturimeve për të treguar figurën e saj,  duke ozuar me bikini provokuese në Tajlandë dhe Dubai.

Stjuardesa e linjës Emirates, Georgia Nielsen, ka 35 mijë ndjekës në Instagram, të cilët ajo i argëton rregullisht me pozat e saj joshëse me bikini.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*