Fotot që fshihen pas të rrahurës së Cecës

Ceca është rrahur keq, pavarësisht se nuk  dihet çfarë ka ndodhur.Ndoshta skandali seksual ishte arsyeja e kësaj rrahjeje.

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjëherë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur. Por në internet qarkullojnë fotot e këngëtarës Ceca me nje mashkull ku shihet se janë në mardhënie seksuale, këto foto këngetarja nuk i ka komentuar ende por thuhet se janë publikuar nga disa persona të paautorizuar kinse kanë hakuar telefonin e saj (iCloud) dhe kanë marrë këto foto. Fotot janë të ndara nga video e bërë gjatë marrëdhënies seksuale që kishte me një njeri të panjohur për mediat. Thuhet se do të publikohet edhe video e seksskandalit por a do të ndodhë mbetet të shihet.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*