Bora mbush rrugët e Tiranës, ja çfarë bëjnë figurat publike

Pas reshjeve të dëborës, rrugët e kryeqytetit u mbushën plot qytetarë, midis tyre edhe mjaft figura publike. Ata kanë publikuar edhe foto në profilin e tyre në Instagram.  Gentian Zenelaj dhe Xhesika Ndoj kanë publikuar edhe fotot e fëmijëve, të gëzuar nga reshjet e dëborës./dritare.net

⛄❤❄❤❄❤❄❤❄⛄

A photo posted by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*