Dëbora mbulon Tiranën, ja si e presin vipat

Flokët e dëborës kanë zbardhur edhe Tiranën, por jo të gjithë vipat janë emocionuar nga ky fenomen. Kanë qenë Rudina Magjistari  dhe Xhensila Myrtezai ndër të paktat që kanë publikuar, pamjet e dëborës në kryeqytet, në profilin e tyre në Instagram.

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*