Ermal Mamaqi “kërcen” nga lumturia për borën që zbardhi Tiranën

Një nga më emocionuarit për rënien e dëborës, padyshim ngelet Ermal Mamaqi. Ai ka publikuar një video, ku shpreh gjithë lumturinë e tij, për flokët e dëborës që i binin mbi kokë.
Ai kërcen dhe hidhet përpjetë nga gëzimi. “Borë e ngrohtë“, shkruan ai./dritare.net

Borë e ngrohtë

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*