Reshjet e dëborës në qytetin e Durrësit, Rezarta Shkurta i gëzohet dëborës

Flokët e Dëborës kanë zbardhur qytetin bregdetar të Durrësit, dhe jo vetëm. Në qytetin bregdetar të Durrësit ka qenë këngëtarja, Rezarta Shkurta ajo që ka publikuar një video në Instagram me reshjet e dëborës./dritare.net

Liveeee Bore ne Durres?☃️

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*