Video/ E rrallë, dëbora zbardh Tiranën

Kryeqyteti është zbardhur mbrëmjen e sotme nga rreshjet e dëborës.

Qytetarë të shumtë nuk kanë hezituar që këtë moment ta filmonin dhe fotografonin nga celularët e tyre pasi është një fenomen që ndodh njëherë në shumë vjet.

Rreshje të dendura ka patur edhe në qytetin e Durrësit. 

Mos humbsni oferten nga Spitali Continental,per cdo vizitë perfitoni deri ne 50% ulje. Kliko ketu per te marre Kuponin

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*