Video/ Fillojnë sërish reshjet e dëborës në Tiranë

I ftohti polar që ka mbërthyer prej ditësh  vendin duket se do të vazhdojë akoma.

Reshjet e dëborës kanë mbuluar thuajse gjithë Shqipërinë, ndërsa kjo ka ndodhur edhe në qytetet ku prej vitesh nuk kishte rënë borë.

Kryeqyteti ka filluar sërish të zbardhet mbrëmjen e sotme nga flokë bore, pas Durrësit dhe Sarandës.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*