Arena nga Dritan Hila- Pse nuk mbushen sheshet shqiptare!

Duke e krahasuar me atë që ndodh në Rumani, ku sheshet mbushen plot dhe ku kryeministrat detyrohen të japin dorëheqjen, pse nuk ndodh kjo në Shqipëri? Pse nuk mbushen sheshet shqiptare? Në Arena nga Dritan Hila, për të folur për arsyet që protestojnë shqiptarët. Me të ftuar në studio: Mentor Kikia- analist, aktivistin Arlind Qori, Erion Kristo- pedagog, Adriatik Lapaj-avokat. Si dhe një intervistë interesante me profesorin dhe diplomatin Luan Topçiu

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*