Dritare- Çfarë po ndodh 20 vjet pas ‘97?

Në këtë pjesë të parë të emisionit flasim për ndryshimet më të fundit në qeverinë Rama. Pas shkarkimit të 4 ministrave, Tahirit, Beqajt, Klosit dhe Çuçit, 4 emra surprizë zëvendësuan ata. Po pse pikërisht këto ndryshime, ndërkohë që jemi 3 muaj para zgjedhjeve? Presioni i ndërkomëbtarëve, i opozitës apo i aleatit brenda koalicionit qeveritar? Flasim në studio me analistin Mentor Kikia, avokatin Spartak Ngjela dhe botuesin Gjergj Zefi.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*