Arena nga Dritan Hila- Petrit Vasili për reformën, koalicionet, zgjedhjet

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili tha në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News flet për situatën politike në vend, reformën në drejtësi, marrëdhëniet brenda koalicionit qeveritar dhe shkarkimin e Saimir Tahiri nga posti i ministrit të Brendshëm. Vasili në krye të ministrisë së Drejtësisë, pas shkarkimit të Manjanit tregon sfidat në këtë post të ri.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*