Shorti i Champions, super sfida Bajern-Real dhe Juve-Barcelona

Shorti i Champions League ka sjellë disa përplasje spektakolare. Bajern Mynih do të ndeshet me Real Madrid, ndërsa Juventus me Barcelonën. Dy sfidat e tjera duken më pak tërheqëse. Çiftet e dala nga shorti:

Atletiko Madrid- Leicester Borusia

Dortmund-Monako

Bajern Mynih- Real Madrid

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*