Intervista e gazetarit të BBC-së, ja si do të dukej një femër në vend të tij!

Intervista në Skype e Robert Kelly për BBC, u kthye në virale në rrjetet scoiale pas ndërhyrjes së fëmijëve të tij, e sidomos nga reagimi i bashkëshortes. Por, rrjeti duket se nuk është mjaftuar me kaq dhe ka krijuar disa parodi të intervistës së famshme. Video më poshtë sjell variantin, nëse në vend të analistit Kelly do të kishte qenë një grua. Ndryshimi është mjaft i dukshëm.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*