Video/ Gafa e lojtarit: Falënderoj gruan dhe të dashurën time!

Me siguri Mohammed Anas do ta ndajë gruaja për shkak të një interviste. Ka ndodhur në Afrikën e Jugut ku ganezi 22-vjeçar sulmues i skuadrës “Free State Stars” u zgjodh si “lojtari i ndeshjes” në fund të takimit që përfundoi 2-2 me Ajax Cape Toën.
Në fund të garës, duke dhënë një intervistë klasike, Anas fillimisht falënderoi tifozët dhe më pas “gruan time dhe të dashurën time…”Pas një momenti e rregulloi atë që kishte thënë. “Më falni! Gruan timë. Të dua shumë nga thellësia e zemrës.”

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*