Basha: Çfarë do të sjellë për çadrën e opozitës, vizita ime në SHBA

Kreu i opozitës Lulzim Basha, në një lidhje live nga çadra e opozitës, tha në emisionin “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus se do të nisë një tur diplomatik në SHBA. Basha tha se kjo viziyë e tij në Europë dhe SHBA do të jetë në funksion të çadrës dhe kërkesave të tyre.

“Unë kam një program vizitash në Europë dhe Amerikë. Jam i ftuar nga zyrtarë të lartë dhe nga parti simotra. Do të jem në një tur diplomatik. Dhe do njoftoj për cdo gjë dhe do të jap informacione për vizitën. Gjithccka do të jetë në funksion të ccadrës”, tha Basha./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*