Big Brother, Ejona: Kam qenë 8 muajshe shtatzënë, ishin mbledhur mbi 10 persona që më filmonin

Çiftet nisën të flasin për jetën e tyre jashtë shtëpisë. Ejona, teksa ishte së bashku me Ademin dhe Kein në oborr, nisi të tregojë se nuk kanë shkuar asnjëherë në “party”.

“Ngaqë kemi qenë gjatë gjithë kohës në Berat nuk dimë të kemi shkuar asnjëherë në një festë”, thotë ajo. Ndërsa Kei i thotë se do t’i ftojë menjëherë sapo të dalin nga shtëpia.

Ejona tregon edhe një moment nga shtatzënia e saj për të cilin thotë se e ka ekzagjeruar. “Ishim në Durrës. Dola nga vetja, kam qenë 8 muajshe shtatzënë. Kam nisur të kërcej nën ritmet e një kënge që e pëlqeja pa masë. Por rreth meje ishin mbledhur mbi 10 persona që më filmonin”, thotë ajo.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*