Damiano komenton vajzat: Armela top modele

Djemve nuk u lejohet të kalojnë në dhomën e vajzave, por kjo nuk i pengon që të komunikojnë me to.

Damiano dhe Donjeta të ulur përballë njëri-tjetrit dhe me derën ndarëse përpiqen të komunikojnë me njëri-tjetrin.

Teksa Donjeta e pyet se si i duken vajzat e tjera dhe se kush i pëlqen përveç Sidritës, djali nga Berati i shpjegon me duar asaj se është e zgjuar dhe e përgëzon atë.

Për Sidritën ai shprehet se e ka trupin e bukur, por veçon si top modele Armelën. Ndërsa për Xhenin shprehet se është si fëmijë. Kurse për Fotinin nuk ka ndonjë mendim të veçantë.

Mos humbsni oferten nga Spitali Continental,per cdo vizitë perfitoni deri ne 50% ulje. Kliko ketu per te marre Kuponin

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*