E mbani mend homoseksualin e parë në BB? Ja çfarë po bën Klodi sot!

Klodian Çela është një ndër pjesëmarrësit në edicionin e tretë të BB ndërsa krijoi mjaft debate pas deklarimit të preferencave të tij seksuale mbi meshkujt e së njëjtës gjini. Klodi tha hapur dhe pa frikë se është homoseksual, ndërsa të shumtë ishin ata që refuzuan ta pranonin djalin nga Lezha. Gjithashtu, pas daljes së tij nga BB, Klodi u prit me protesta në qytetin e lindjes, edhe pse kishte vite që jetonte jashtë shtetit, ku edhe është kthyer sërish. Klodi jeton momentalisht në Itali, ku bën rolin e menaxherit në një diskotekë. Ai frekuentohet me njerëz mjaft të njohur në shtetin fqinj dhe është përherë në shoqërinë e meshkujve e femrave seksi.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*