Foto/ Këshilltarja e Erion Veliajt ndez club-in me të pasmet e saj

E cilësuar si avokatja më seksi në Shqipëri, ish-kandidatja për deputete, Arnida Çapi e cila së fundmi është punësuar në Bashkinë e Tiranës si këshilltare ligjore, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë fundjavë.

Këshilltarja ka dalë për jetë nate me mikeshat e saj dhe sigurisht nuk i ka shpëtuar syve të publikut për format e saj ku veçanërisht bien në sy të pasmet seksi të vajzës.

Duhet thënë se edhe si këshilltare në Bashkinë e Veliajt, Arnida Çapi, s’është fare keq…

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*