Foto/ Rama i përshëndet me një foto nga Korça, shpërthejnë komentet: Shiko Tiranën që është bërë si Bagdadi

Kryeministri Rama ka shpërndarë një foto të Korçës, duke bërë krahasimin e ndërtesës në vitin 1997 dhe sot. Me këtë foto, Rama u uron ndjekësve në Facebook një ditë të mbarë. Por pas këtij krahasimi kanë shpërthyer edhe komentet. Qytetarët e këshillojnë kryeministrin që të shikojë të ardhmen dhe jo të shkuarën, madje ka nga ata që i thonë të shohë Tiranën, se është bërë si Bagdadi. Por kryeministri e merr me sportivitet, u korrigjon gabimet drejtshkrimore dhe u uron një ditë të mbarë./dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*