Grabitësi ngeci në xhamin e dritares së dyqanit, fotot bëhen virale në rrjet

Një grabitës emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ka hyrë në një dyqan në Mauleon-Licharre të Francës, por nuk ka mundur dot të largohet sepse ka ngecur në xhamin e dritares. Pas lajmërimit të qytetarëve, policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe gjeti burrin të ngecur brenda xhamit. Gjithashtu në vendngjarje mbërritën dhe zjarrfikësit, të cilët liruan burrin duke thyer xhamin.
Për fat të mirë, ai nuk pësoi asnjë dëmtim, por u shoqërua në polici, nën akuzën e grabitjes. Fotot qesharake shumë shpejt bënë xhiron e botës.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*