Çmendet gazetari shqiptar, del nudo

Gazetari Eni Shehu i cili tash e disa vite është pjesë e televizionit “ABC News”, është bërë shumë i njohur dhe i komentuar për kronikat e tij. Me profesion është aktor, ndaj dhe kjo ia ka lejuar atij të bëjë shumë gjëra, ndër to edhe “çmendurinë” e radhës, e cila është një video e shkurtër ku ai shfaqet thuajse nudo në Instagram.

Në llogarinë e tij zyrtare, gazetari Shehu ka publikuar një video të realizuar me aplikacionin “boomerang” ku shfaqet tërësisht lakuriq, duke mbuluar vetëm organin gjenital me peshqir.

Kjo video ka ngjallur shumë reagime te ndjekësit e tij, të cilët kanë komentuar mbi këtë postim të çuditshëm të Enit.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*