Fotot e bëra në momentin perfekt, nuk do ta besoni që janë të vërteta

Në një botë plot selfie dhe kamera celularësh në epokën dixhitale, çdokush është fotograf. Nëse kërkojmë të kapim momentin, për ta fiksuar përgjithmonë, i cili mund të na kujtojë sa përfekte ishte dita. Le ta pranojmë, ne shumicën e rastëve mund të kapim shkrepjen perfekte dhe ta ndajmë me miqtë tanë në rrjetet sociale, por ndonjëherë gjëra të paprituara ndodhin. Ajo që ishte destinuar të ishte një foto perfekte, bëhet një foto komike, dhe pjesa më e bukur se askush nuk është imun ndaj këtij fenomeni, as politikanët, yjet, fëmijët, apo edhe kafshët./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*