Studenti shqiptar refuzon ish të dashurën që i kërkoi seks, ajo ia kthen: Më …..

E keni parasysh atë shprehjen e famshme “I/e dashur jam vetëm në shtëpi”?! Kjo shprehje është bërë hit në rrjetet sociale për arsyen që sapo thuhet, ai ose ajo vrapon për tek shtëpia e tjetrit. Por një studenti shqiptar i ka ardhur një mesazh më intrigues ndoshta, por ai nuk është tunduar dhe mesazhi që i kthen vajzës është për t’u shënuar.

17976757_120332000233125876_997645290_o-1

Përshëndetje JOQ! Mbrëmë më shkruajti ish e dashura nga universiteti dhe më kërkoi me pak fjalë të kryenim marrëdhënie seksuale. I refuzova sepse ajo histori është mbyllur për mua dhe prandaj e refuzova lezetshëm. Tani jam në një lidhje me një vajzë tjetër dhe e dua shumë madje, nuk mund t;ia bëja një tradhti të tillë, jo me ishi-in, por as me ndonjë tjetër. Mbase kjo nuk duket asgjë, por mund të shërbejë si një mësim për vajzat që thonë se ne djemtë jemi të gjithë njëlloj dhe për seks bëjmë gjithçka, kjo nuk është e vërtetë të dashura vajza”, përfundoi djali për JOQ.al.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*