Foto/ Tove Lo tërbon publikun, nxjerr gjoksin gjatë performancës

Ajo është e njohur për aktet e saj të guximshme në skenë gjatë shfaqjeve të saj. Dhe Tove Lo sigurisht nuk gaboi kur nxehu turmën gjatë performancës së saj në ‘Coachella’, duke nxjerrë në pah gjoksin.
Nuk dihet nëse e ka bërë për të tërhequr vëmendje apo ashtu e ka ndjerë. Këngëtarja suedeze u bashkua me reperin Wiz Khalifa për një duet./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*