Intervista e Rudinës në “IN Tv”

Gazetarja Rudina Xhunga e ftuar në emisionin “Tek Unë”, ka dhënë intervistë për moderatoren e momentit Arjola Shehu. Moderatorja bukuroshe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me intervistat e veçanta që bën, duke e kthyer emisionin ndër më të ndjekurit.

Rudina Xhunga ka folur në studion e televizionit më premtues IN Tv, për karrierën, emisionin Dritare në Vizion Plus, si edhe për portalin dritare.net . Ndër të tjera, gazetarja ka ndarë rrëfimin për familjen e saj dhe lidhjen e ngushtë me vajzën.

Dritare.net sjell intervistën e plotë, më poshtë linku.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*