Punëtorja e seksit deklaron se do të vazhdojë punën edhe gjatë shtatzënisë, klientët nuk heqin dorë

Një punëtore seksi ka zbuluar se  do ta vazhdojë punën e saj pavarësisht shtatzënisë, në një postim në blog. 30 vjeçarja Summer Sebastian punon në “Moonlite Bunny Ranch”, në Nevada dhe meshkujt e paguajnë për shërbimet e saj seksuale. Sumer, e cila është në semestrin e dytë, ka zbuluar se ajo do të vazhdojë të punojë edhe gjatë shtatzënisë së saj, për të financuar pagesat në shkollën mjekësore. Ajo është në pritje të fëmijës së parë me partnerin 70 vjeçar dhe shpreson në vendimin e saj për të bërë një deklaratë të zhurmshme. Sidoqoftë ekspertët kanë paralajmëruar Summer për vendimin e saj, sepse mund t’i rrezikojë jetën asaj dhe fëmijës së palindur.

Të shkosh me meshkuj të ndryshëm gjatë shtatzënisë mund ta bëjë seksin të vështirë dhe Summer po rrit rrezikun e sëmundjeve seksualisht të transmetueshme që mund të rrezikojnë tmerrësisht fëmijën e saj të palindur. Por sipas saj, pas publikimit të njoftimit është kontaktuar nga mjaft klientë me fantazi seksuale për femra shtatzënë./dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*