Big Brother/ Ervini pëson një incident brenda shtëpise, përplaset me xhamin

Ervini ka vrarë hundën dhe këtë ja thotë Keit. “Më dhemb hunda se i rashë xhamit tani kur desha të dilja”, i thotë ai.

Kei nuk e beson dhe e pyet nëse e ka seriozisht dhe kur kuptoi që Vini e kishte seriozisht u shpreh e gatshme që t’i bënte një kafe meqenëse Sidrita ishte në gjumë dhe ai sapo ka dalë nga “burgu”.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*