Këto janë 8 burrat e famshëm që nuk janë martuar me modele

Jemi mësuar të shohim që burrat e pasur dhe të famshëm të kenë përkrah tyre femra supermodele.  Por në fakt edhe pse në profesion nuk janë të tilla për djemtë që i kanë zgjedhur ashtu duken. Kjo tregon çka është dashuria e vërtetë, dhe kemi zbuluar 8 prej njerëzve më të famshëm të cilët kanë krah tyre një femër të thjeshtë.

Hugh Jackman and Deborra-Lee Furness

Misha Collins and Victoria Vantoch

Josh Holloway and Yessica Kumal

Aaron Taylor-Johnson and Sam Taylor-Johnson

Chris Noth and Tara Wilson

Matt Damon and Luciana Barroso

Ethan Hawke and Ryan Shawhughes

Pierce Brosnan and Keely Shaye Smith

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*