Harrojeni Luanën! Tani lulet shkojnë te Pejana

Jemi mësuar ta shohim moderatoren e famshme, Luana Vjollca teksa merr dhurata të shtrenjta dhe kryesisht trëndafila. Por harrojeni Luanën tashmë është një tjetër vajzë që merr lule, një emër jo shumë i njohur në botën e showbizit.

Gazetarja më e re e TVSH-së, Pejana Elezi ka qenë një ndër ato shqiptare që festuar më shumë për fitoren e Juventusit. Madje ajo ka marrë një surprizë të bukur, duke qenë se ka bërë tifo për skuadrën Juventusit. Pejana është surprizuar me 1500 trëndafila të bardhë, ndërkohë që mes tyre shkruhej “Juventus”. Identiteti i personit që ia ka dhuruar nuk është bërë i ditur nga gazetarja e TVSH-së, ndërkohë që foton e ka postuar në Instagramin e saj.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*