Një duartrokitje për hilen e Victoria Beckham-it për t’ u dukur më e gjatë

Kur vjen puna tek stili, sigurisht që të gjithë kemi shumë për të mësuar nga Victoria Beckham. Koleksioni i saj i fustaneve të zinj dëshmon që kjo veshje nuk është asnjëherë e mbivlerësuar; edhe ajo ka hipur në trendin e kroseve të kësaj pranvere dhe shtojini këtyre edhe faktin që fanatiket e takave ekstremisht të larta kanë hequr dorë prej tyre qëkurse Beckham i dha dritën jeshile atleteve dhe të sheshtave.

Dhe meqë po asim për këtë çështje, ky ndryshim mund t’i detyrohet një hileje të re që stilistja ka lluar të zbatojë gjithnjë e më shumë. Duke veshur veshje të ndara (pantallona dhe bluzë ose fund dhe bluzë) por të së njëjtës ngjyrë ose material, ajo krijon iluzionin se është më e gjatë. Kjo hilë është aq efektive sa Beckham thuajse nuk vesh asnjë kombinim tjetër kohëve të fundit./anabel.al

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*