Foto/ Andi Bejtja poston një foto me gruan dhe ish-gruan: Jam PPE e vërtetë

Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është gruaja, ndërsa tjetra ish-bashkëshortja.

“Kontribut për konsensusin. Sot, dua të kontribuoj konkretisht për paqen dhe konsensusin. Ja ku jam me gruan dhe ish- gruan. Jam PPE e vërtetë”, shkruan Bejtja, duke ironizuar kështu me situatën politike dhe nevojën e negociatorëve evropianë.

Gruaja me flokë të kuqe është gruaja, ndërsa biondja ish bashkëshortja.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*