Hidhet shorti i Champions League, ja kush janë çiftet e gjysëmfinales!

Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të tretë në Champions League, pas dy finaleve të luajtura bashkë tre vitet e fundit.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*