Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, fiksohet pas Einxhel Shkirës

David Trezeguet ish- ylli i Juventusit, ishte dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve. Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej lokaleve të Tiranës, teksa shoqërohej nga prezantuesja shqiptare Einxhel Shkira. Kjo e fundit ka publikuar disa foto në Instagram duke kërcyer dhe u argëtuar me David Trezeguet. “Nuk është siç duket”- ka shkruar prezantuesja seksi ne një nga fotot e publikuara në Instagram.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*