Shkëmbimi i fytyrave nuk mund të jetë më argëtues se kaq, këto foto do t’ju shkrijnë së qeshuri

Shkëmbimi i fytyrave është gjithmonë kënaqësi, dilni jashtë trupit tuaj dhe shikoni se si dukeni në trupin e dikujt tjetër. E vetmja gjë për të qeshur gjatë shkëmbimit të fytyrave është momenti kur kamera merr diçka të padëshiruar dhe diçka e pashmangshme ndodh….lindin fotot që të shkrijnë së qeshuri./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*