Skandaloze/ Seks oral në urbanin e Kombinatit?

Një foto e shpërndarë në rrjetet sociale ka ngjallur debat dhe ka nxitur komente të shumta, pasi një çift është kapur në pozicion të papërshtatshëm në urbanin e Kombinatit. Nga pamjet duket se çifti është afruar pak si tepër, por të shumtë kanë qenë personat të cilët kanë menduar se kanë qenë duke bërë seks oral.

18034103_10154809120688371_5876915729601006720_n

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*