Video e tmerrshme/ Qeni pitbull sulmon 3-vjeçarin teksa luante në park

Një qen i racës pitbull sulmoi papritur një vogëlush tre vjeçar gjatë ditës së djeshme, ndërsa ai ishte duke luajtur në një lagje të New Yorkut. Ai po luante me miqtë e tij, kur e sulmoi qeni. Ndërkohë që fëmij/t e tjrë arritën të largohen, 3 vjeçari mori disa shenja të thella në trup. Por, fatmirësisht ai është jashtë rrezikut për jetën.

Videoja është bërë virale në internet. Nga pamjet duket që fëmija ishte duke luajtur me bashkëmoshatarët e tij në një park ndërkohë që qeni i sulet duke e kafshuar në pjesën e kokës dhe fytyrës, duke i shkaktuar të çara të thella.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*