LSI forcë e parë. Rama ia plas së qeshurës

Menjëherë pasi ka dalë nga salla e kuvendit, kryeministri i vendit Edi Rama është pyetur edhe për pretendimin e LSI që do të jetë forcë e parë në zgjedhjet e  25 qershorit.

Por kur është pyetur mbi këtë gjë kryeministri Rama nuk ka mbajtur dot të qeshurën para gazetarëve dhe kamerave./ dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*