Shtatzënë si Grida Duma

Mbajeni mend mirë këtë periudhë! Është fushatë zgjedhore, do të dëgjoni dhe lexoni gjithfarë lajmesh. Ato që janë, do të shfaqen dhe ato që nuk janë, do të shpiken. Dje ka dalë lajmi se Grida Duma mund të jetë shtatzënë. Duke parë veshjen e saj të ngushtë, portalet kanë kuptuar që është shtatzënë. E mira e fushatës është se të bën deputete, e keqja është se të lë me barrë. Por, Grida jo vetëm me barrë që nuk është, po kështu qofshin të gjitha gratë. Me barrë apo pa barrë, qofsjin kaq elegante sa ajo. /dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*