Gëzuar ditën e baballarëve, Kadare!

Besiana Kadare ka uruar babain e saj shkrimtarin e madh Ismail Kadare për ditën e baballarëve.

“Gëzuar ditën e baballarëve. Ju uroj të gjithë baballarëve një ditë të lumtur” shkruan Kadare në urimin e saj dhe e shoqëron urimin e saj me një foto të vjetër të familjes  kur ambasadorja ishte fëmijë me duart ne qafen e babit te famshëm../ dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*