Vasili: Delinkuentet e Rilindjes së zhytur në llumin e krimit mos i kurseni

Pas incidenteve të ditës së sotme ku tre anëtarë të LSI janë dhunuar, në Pukë dhe Fushë-Krujë ka reaguar ashpër kreu i LSI, Petrit Vasili.

“Delinkuentet e Rilindjes së zhytur në llumin e krimit dhe të dhunës do ta marrin ndëshkimin e merituar në 25 qershor. Qytetarë, mos i kurseni!” shkruan Vasili./ dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*