Ndryshimi drastik i Eno Popit, Arbana Osmani zbulon sekretin

Arbana Osmani dhe Eno Popi janë jo vetëm dy moderator të sukseshëm por edhe miq të vjetër. Së fundi Arbana Osmani ka postuar një foto me moderatorin e “Wake Up”, dhe ajo që bie në sy është look-u i moderatorit.  Mesa duket ai ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve, duke i mbajtur më ndryshe se zakonisht.

Kujtojmë që Arbana, Eno, Ledioni dhe Xhemi janë grupi i miqve të pandarë të Top Media.

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*